Шановні просвітяни славної Рівненщини! Правління Рівненського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка віншує вас із прийдешніми святами – Різдвом Христовим та Новим роком!

Нехай величні дні народження Спасителя будуть сповнені радощів буття, щирих намірів, світлих думок, реалізованих сподівань. Попри січневі морози, хай теплішають людські серця і зігрівають усе живе навколо. Огорнімо своєю любов’ю кожного, хто потребує уваги і милосердя, втіхи і розради, моральної підтримки чи матеріальної допомоги.

У щиросердній молитві просімо миру для нашої, Богом даної, землі – рідної України; захисту – для українського воїнства; міжнародної згуртованості задля збереження цілісності кордонів і суверенітету держав і націй; прозріння – для завойовників; усім нам – мудрості, терпимості, гідності, єдності.

Нехай Новий, 2018 рік, стане для України точкою відліку нових цивілізаційних стосунків і національних здобутків, що утверджуватимуть і розвиватимуть найбільші цінності, за які упродовж століть боролися і за які віддавали життя борці за незалежність України. У їх числі – тисячі патріотів-просвітителів. Вічна пам’ять героям!

Вірмо, що багаторічний досвід, натхненна праця, сповідання християнських цінностей стануть запорукою успіху просвітян у державотворчій роботі на Божу славу і славу України.

Зичимо кожній українській родині щастя і здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, здійснення найзаповітніших мрій.

Веселого Різдва і щедрого Нового року, дорогі побратими і посестри! Христос рождається! Славімо Його!

З повагою від імені правління
Рівненського обласного об’єднання
ВУТ «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка
голова Іван ВєтровПошук

Важливо знати…

160 років від дня народження Івана Франка

Детальніше...

160 років від дня народження Софії Русової (1856-1940), вченого, педагога, громадського діяча, засновниці українських жіночих організацій, члена Центральної Ради

Детальніше...

150 років від дня народження Миколи Василенка,

Детальніше...

145-річчя від дня народження Лесі Українки, видатної української поетеси, громадської діячки

Детальніше...

130 років від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси

Детальніше...

115 років від дня народження Валер’яна Підмогильного, українського письменника

Детальніше...

175 років від дня народження П.Тичини, українського письменника

Детальніше...

135-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАРІЙКИ ПІДГІРЯНКИ

Детальніше...

Голодомори в Україні

Детальніше...

Битва під Гурбами: довідка про битву .

Детальніше...

Берестецька битва матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії.

Детальніше...

12 лютого 1945 року під час сутички зі спецзагоном НКВС загинув справжній патріот, борець за волю України Дмитро Клячківський (Клим Савур)
Детальніше...

17 лютого 1892 р. народився Йосиф Сліпий (Коберницький) – митрополит, кардинал і Патріарх УГКЦ. 
Детальніше...

Корисні посилання